Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

Posted on Updated on

Математика
№№ ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Климчук Юрій Володимирович 7-Б І Горюнова Світлана Дмитрівна
2 Шолківський Роман Леонідович 8-Б ІІ Горюнова Світлана Дмитрівна
3 Довгаль Артем Ярославович 9-А ІІ Власюк Тетяна Володимирівна
4 Гарічева Катерина Андріївна 9-Б І Власюк Тетяна Володимирівна
5 Мілошик Марина Вікторівна 10-Б ІІІ Матвєєва Світлана Рашидівна
6 Севрук Артем Олександрович 11 ІІІ Бондар Олена Вікторівна
Правознавство
1 Гарічева Катерина Андріївна 9-Б І Власюк Анатолій Петрович
2 Русятинська Анжеліка Олегівна 10-Б І Власюк Анатолій Петрович
3 Гуріна Юлія Олександрівна 11 ІІІ Власюк Анатолій Петрович
4 Севрук Артем Олександрович 11 ІІ Власюк Анатолій Петрович
Географія
Шолківський Роман Леонідович 8-Б І Яцюк СвітланаВалеріївна
Мацюк  Вероніка  Володимирівна 9-А ІІ Ревенко Лариса Володимирівна
Бондарчук Наталія Олексіївна 10-А ІV-V Яцюк СвітланаВалеріївна
Повар Ірина Сергіївна 11 ІІІ Ревенко Лариса Володимирівна
Максименко Ілля Вікторович 11  І Ревенко Лариса Володимирівна
Економіка
1 Юр’єв Федір Валерійович 11 І Ревенко Лариса Володимирівна
Українська мова та література
1 Гаєвська Дарина Ярославівна 8-Б VІІІ Маніта Марія Мартинівна, Прилипко Олена Олександрівна
2 Мацюк  Вероніка  Володимирівна 9-А І Прилипко Олена Олександрівна
3 Бондарчук Наталія Олексіївна 10-А V Маніта Марія Мартинівна
4 Фещук Вікторія Вікторівна 11 ІV-V Гаєвська Олена  Йосипівна
Англійська мова
1 Осаулко Ілля Олегович 9-Б ІІІ Наточеєва Людмила Володимирівна
2 Русятинська Анжеліка Олегівна 10-Б V Павельчук Ольга Анатоліївна
3 Коломієць Уляна Дмитрівна 10-Б І Павельчук Ольга Анатоліївна
4 Севрук Артем Олександрович 11 І Городецька Олена Владиленівна
5 Юр’єв Федір Валерійович 11 І Городецька Олена Владиленівна
Фізика
1 Шолківський Роман Леонідович 8-Б VІ-VІІ Івчук Тетяна Авдіївна
2 Гарічева Катерина Андріївна 9-Б І Гвоздецька Руслана Анатоліївна
3 Русятинська Анжеліка Олегівна 10-Б ІІ Івчук Тетяна Авдіївна
4 Коломієць Уляна Дмитрівна 10-Б І Івчук Тетяна Авдіївна
5 Севрук Артем Олександрович 11 І Гвоздецька Руслана Анатоліївна
6 Максименко Ілля Вікторович 11  ІV Гвоздецька Руслана Анатоліївна
Астрономія
1 Шаробокова Єлизавета Володимирівна 10-А VІІ Гвоздецька Руслана Анатоліївна
2 Лєбєдєв Дмитро Олександрович 11 ІІ Гвоздецька Руслана Анатоліївна
Трудове навчання
1 Сікан Іван Валерійович 9-Б Клапішевський Віктор Казимірович
2 Гаврилюк Яна Віталіївна 9-Б ІІІ  Суворіна-Шмідтке Марина Вікторівна
3 Бондарчук Наталія Олексіївна 10-А ІІІ Суворіна-Шмідтке Марина Вікторівна
4 Бородавко Владислав Віталійович 10-А ІV Суворіна-Шмідтке Марина Вікторівна
Хімія
1 Павельчук Ірина Валеріївна 8-А І Рибак Тетяна Миколаївна
2 Гиря Яна Павлівна 9-А І Рибак Тетяна Миколаївна
3 Русятинська Анжеліка Олегівна 10-Б ІІ Рибак Тетяна Миколаївна
4 Повар Ірина Сергіївна 11 ІV Рибак Тетяна Миколаївна
5 Максименко Ілля Вікторович 11 І Рибак Тетяна Миколаївна
Екологія
1 Нечега Дар’я  Володимирівна 10-А І Рибак Тетяна Миколаївна
2 Повар Ірина Сергіївна 11 ІІ Рибак Тетяна Миколаївна
Історія
1 Шолківський Роман Леонідович 8-Б ІІІ Геча Олена Анатоліївна
2 Довгаль Артем Ярославович 9-А V Геча Олена Анатоліївна
3 Смульський Данило Зореславович 9-Б ХV Герман Тетяна Василівна
4 Нечега Дар’я  Володимирівна 10-А ХІІІ Герман Тетяна Василівна
5 Максименко Ілля Вікторович 11  ІІ Геча Олена Анатоліївна
Біологія
1 Павельчук Ірина Валеріївна 8-А І Решетнікова Наталія Валентинівна
2 Коцюк Юлія Сергіївна 9-Б V Довгань Надія Петрівна
3 Малайчук Катерина Миколаївна 10-А V Решетнікова Наталія Валентинівна
4 Коломієць Уляна Дмитрівна 10-Б І Решетнікова Наталія Валентинівна
5 Повар Ірина Сергіївна 11 ІІІ-ІV Решетнікова Наталія Валентинівна
6 Севрук Артем Олександрович 11 ІІІ-ІV Решетнікова Наталія Валентинівна
Інформатика
1 Довгаль Владислав Ярославович 10-Б ІІ Скомарівський Олег Вячеславович
2 Севрук Артем Олександрович 11 ІІ Скомарівський Олег Вячеславович
3 Юр’єв Федір Валерійович 11 І Скомарівський Олег Вячеславович
ІКТ
1 Довгаль Владислав Ярославович 10-Б ІV-V Токарська Олеся Анатоліївна
2 Гуріна Юлія Олександрівна 11 V Токарська Олеся Анатоліївна
3 Максименко Ілля Вікторович 11  І Скомарівський Олег Вячеславович

 

Таким чином, учні гімназії вибороли 42 призових місця на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:І – 22 (у минулому році -18), ІІ – 11(у минулому році15) і ІІІ – 9( у минулому році6). Найрезультативнішою виявилась участь команди гімназії в олімпіадах із таких предметів: математика – 6 призерів із 6 учасників, правознавство – 4 переможці з 4 учасників, англійська мова – 4 призери з 5 учасників, фізика – 4 призери з 6 учасників, біологія – 4 переможці з 6 учасників, хімія – 4 призери з 5 учасників, інформатика – 3 призери з 3 учасників,  екологія –  2 переможці із  2 учасників,. Найбільше переможців і призерів підготували такі вчителі: Рибак Т. М. – 3 перших і  1 друге місце  з хімії, 1перше та 1 друге місце з екології, Власюк А.П. – 2 перших, 1 друге та 1 третє місця з правознавства, Решетнікова Н. І. – 2 перших та 2 третіх місця з біології, Скомарівський О.В. – 1перше місце з ІКТ, 1перше та 2  других місця з інформатики,  Івчук Т. А. – 2 перших і 1 друге місця з фізики, Ревенко Л.В. – 1 друге і 1 третє місця з географії та 1 перше з економіки,  Власюк Т.В. – 1 перше і 1 друге місце з математики, Горюнова С.Д. –  1 перше і 1 друге місце з математики, Гвоздецька Р.А. – 1 перше місце з фізики і 1 друге місце з астрономії,  Городецька О.В. – 2 перших місця з англійської мови, Геча О.А. – 1 друге та 1 третє місце з історії,  Яцюк С.В. – 2 перших місця з географії, Суворіна-Шмідтке М.В. – 2 третіх місця з трудового навчання. По 1 призеру олімпіад підготували вчителі  Бондар О.В.,  Матвєєва С.Р., Наточеєва Л.В.,  Павельчук О.А., Прилипко О.О.

Найбільшу кількість призових місць – 6 –  виборов  Севрук Артем, учень 11 класу.

Так тримати. Бажаємо успіхів і подальших звершень!

Please follow and like us: