Результати

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016н.р.

Posted on

 

Назва предмета

 

Прізвище, ім’я по батькові учня

 

Клас

 

Місце

 

Прізвище, ініціали вчителя

Українська мова і література  

Сич Карина

 

11-Б

 

ІІ

 

 

Ткаченко О.М.

Англійська мова Коломієць Уляна

Короткіх Аліна

Юр’єв Федір (поза конкурсом)

Яковенко Денис

9-Б

9-А

10

 

11-А

І

ІІ

І

 

ІІ

Павельчук О.А.

Саганюк А.А.

Лєбєдєва Т.В.

 

Городецька О.В.

Математика Шолківський Роман Гарічева Катерина

Іванов Сергій

Конопліцький Артем

Сич Карина

7 -Б

8-Б

9-Б

11-Б

11-Б

ІІІ

І

ІІ

І

ІІІ

Горюнова С.Д.

Власюк Т.В.

Матвєєва С.Р.

Власюк Т.В.

Власюк Т.В.

Інформатика Юр’єв Федір

Габзівський Дмитро

10

11-Б

ІІ

ІІ

Скомарівський О.В.

Токарська О.А.

ІКТ Максименко Ілля

Габзівський Дмитро

10

11-Б

І

ІІІ

Скомарівський О.В.

Токарська О.А.

Астрономія Конопліцький Артем 11-Б ІІ Гвоздецька Р.А.
Фізика Гарічева Катерина Сидоренко Тетяна

Коломієць Уляна (поза конкурсом)

Максименко Ілля

Конопліцький Артем

8-Б

9-Б

9-Б

 

10

11-Б

ІІ

ІІІ

І

 

І

ІІІ

Гвоздецька Р.А.

Івчук Т.А.

Івчук Т.А.

 

Гвоздецька Р.А.

Івчук Т.А.

Хімія Гарічева Катерина Максименко Ілля

Юр’єв Федір (поза конкурсом)

Верболоз Діана

8-Б

10

10

 

11-Б

V

І

ІІ

 

І

Рибак Т.М.

Рибак Т.М.

Рибак Т.М.

 

Рибак Т.М.

Екологія Повар Ірина

 

10

 

ІІ

 

Рибак Т.М.
Біологія Довгаль Артем Сидоренко Тетяна

Коломієць Уляна

Повар Ірина

Севрук Артем

Сич Карина 11-Б

8-А

9-Б

9-Б

10

10

11-Б

ІІ

ІІ

І

ІІ

І

І

Довгань Н.П.

Решетнікова Н.І.

Решетнікова Н.І.

Решетнікова Н.І.

Решетнікова Н.І.

Довгань Н.П.

Географія Повар Ірина

Максименко Ілля

 

10

10

 

 

ІІІ

І

 

 

Яцюк С.В.

Яцюк С.В.

 

 

Економіка Юр’єв Федір

Сич Карина

10

11-Б

І

І

Капалб О.О.

Капалб О.О.

Історія Смульський Данило

Іванов Сергій

Сич Карина

8-Б

9-Б

11-Б

І

ІІ

ІІ

Герман Т.В.

Герман Т.В.

Герман Т.В.

Правознавство Севрук Артем

Сич Карина

10

11-Б

І

І

Власюк А.П.

Власюк А.П.

Трудове навчання Сидоренко Тетяна

 

9-Б

 

ІІІ

 

Суворіна-Шмідтке М.В.

 

Таким чином, учні гімназії вибороли 39 призових місць на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:І – 18 (у минулому році -11), ІІ – 15(у минулому році -11) і ІІІ – 6( у минулому році5). Найрезультативнішою виявилась участь команди гімназії в олімпіадах із таких предметів: англійська мова – 4 призери з 5 учасників, математика – 4 призери з 5 учасників, фізика – 5 призерів з 5 учасників, біологія – 6 переможців з 6 учасників, історія – 3 призери з 4 учасників, хімія – 3 призери з 5 учасників, інформатика – 2 призери з 2 учасників,  ІКТ –2 призери з 2 учасників,  економіка -  2 переможці із  2 учасників, правознавство – 2 переможці з 3 учасників. Найбільше переможців і призерів підготували такі вчителі:Власюк Т.В. – 2 перших і 1 третє місце з математики,  Власюк А.П. – 2 перших місця з правознавства, Івчук Т. А. – 1 перше і 2 третіх місця з фізики, Гвоздецька Р.А. – 1 перше місце з фізики і 1 друге місце з астрономії, Решетнікова Н. І. – 2 перших  і 2 других місця з біології, Довгань Н.П. – 1 перше і 1 друге місце з біології,  Яцюк С.В. – 1 перше і 1 третє місце з географії, Герман Т.В. -   1 перше і  2 других місця з історії, Рибак Т. М. – 2 перших і  друге місце  з хімії та 1 друге місце з екології, Капалб О.О. – 2 перших місця з економіки, Скомарівський О.В. – 1перше місце з ІКТ та 1 друге місце з інформатики, Токарська О.А. – 1третє місце з ІКТ та 1 друге місце з інформатики. По 1 призеру олімпіад підготували вчителі Ткаченко О.М.,  Павельчук О.А., Саганюк А.А., Городецька О.В., Лєбєдєва Т.В., Суворіна-Шмідтке М.В.

Please follow and like us: