Веселка дитинства

Posted on

Кожен з нас, згадуючи своє дитинство, напевне відтворить в пам’яті найяскравіші моменти цієї незабутньої пори життя нашого. І я впевнена, що у багатьох вони будуть асоціюватися з відпочинком в літніх таборах. А ще, якщо цей відпочинок  був справді активним, с користю для свого навчального багажу, той тим паче!

179

Саме таким запам’ятається перебування в літньому мовному таборі «Спіймай веселку» в Озерненській гімназії. Слід відмітити, що, задовго до початку літньої зміни, вчителі початкової ланки, а найбільш вчителі іноземної мови Озерненської гімназії, продумали, щоб таке незвичне, відповідно до віку та вимог часу, внести в життя своїх вихованців.

143167

Особливою родзинкою була активна участь в роботі волонтера табору Теміри Свайлес, громадянки США. Спільно з педагогами були підготовлені і проведені безліч цікавих заходів:

–         «Кращий імідж дня»;

–         «Чи знаєш ти звичаї та традиції англомовних країн?»;

–         «Чому так говорять?».

Автентичні ігри Великої Британії та США, вивчені та  інсценовані дитячі пісні, казки усіх країн.

Не забували нас артисти цирку «АБВГД-йка та Усмішка», театру «Вояж-престиж» м.Київ.

Велика робота по створенню активного відпочинку в таборі проведена хореографом гімназії Сокол М.І., керівниками гуртків Шмідтке Л.В. та Суворіної-Шмідтке М.В., вчителями інформатики Скомарівським О.В. та Гвоздецькою Р.А., вчителем музики Січкаренко Л.Л. Але відпочиваючи, діти та педагоги не забували про ситуацію на Сході нашої держави.

Щодня під керівництвом Шмідтке Л.В. діти створювали камуфляжні сітки для АТО, які згодом були передані волонтерам. Веселкове розмаїття відпочинку в нашому таборі залишиться надовго в пам’яті вихованців дитячої країни «Спіймай веселку».