Правила поведінки здобувача освіти в Озерненській гімназії

1. Дбати про чистоту рідної мови, підтримувати гімназійні традиції.

2. З’являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Діяти в будь-якій ситуації на користь шкільного колективу, турбуватись про честь і авторитет гімназії, підтримувати в чистоті й порядку приміщення і територію. Берегти шкільне майно.

4. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

5. Відвідувати заклад освіти необхідно в чистій і випрасуваній формі ділового стилю, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

6. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

7. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу лише при необхідності зв’язку із батьками (або особами, що їх заміняють) та з дозволу вчителя.

  1. Не покидати без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) територію установи під час освітнього процесу.

9. У разі пропуску занять здобувач освіти зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

10. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму здобувачу освіти категорично забороняється залишати територію гімназії, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

11. Здобувач освіти зобов’язаний  старанно вчитися, зразково поводитися, брати участь у громадському житті й суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.

12. Здобувач освіти звертається до класного керівника, практичного  психолога та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

13. Виконувати вимоги чергового по школі.

14. Дотримуватись правил етикету: вітатись з дорослими, товаришами, поважати інших.