Районна серпнева конференція педагогічних працівників

Posted on Updated on

29 серпня приміщенні районного будинку культури (с. Сінгури) відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації С.М. Микитюк та голова районної ради С.Г. Крутій.

Начальником відділу освіти В.В. Каменчук було підбито підсумки минулого навчального року та окреслено нові орієнтири освітянської галузі у новому 2016-2017 навчальному році.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про людей, які жили долею України, які творили її історію, загинувши за Україну. Також вшановано хвилиною мовчання колег-учителів, які відійшли у вічність.

Показово, що такий неординарний захід проводиться напередодні дійсно всенародного свята – Дня знань. У дні, коли кожен з нас згадує свого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, саме тим, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Минуло вже чверть століття, як Україна самостійна у виборі шляху та головних пріоритетів свого подальшого розвитку. І величезна роль у розбудові нашої держави належить саме вчителю! Сьогодні ми пишаємося сільським вчителем, який надає конкурентоспроможні знання, і щороку велика кількість випускників  Озерненської гімназії стає студентами кращих вищих навчальних закладів не тільки області, а й  України.

Вдруге  у щорічному районному конкурсі «Навчальний заклад року – 2016» нагороджений  педагогічний колектив Озерненської гімназії (директор Власюк А.П.)  15 педагогічних працівників гімназії відзначені грошовими нагородами і грамотами Житомирської райдержадміністрації, Районної Ради та відділу освіти Житомирської райдержадміністрації.