Районний семінар вчителів математики

Posted on

03 березня 2020 року на базі Озерненської гімназії відбувся районний семінар вчителів математики.

Педагогічний колектив гімназії на чолі з директором  Власюком  А.П. радо зустріли вчителів математики Житомирського району. Анатолій Петрович виступив з вітальним словом, коротко познайомив колег з діяльністю, основними здобутками та досягненнями, перспективами розвитку освітнього закладу.

До уваги учасників семінару методист РМК Хорова Л.І. представила доповідь «Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі. Робота з обдарованою молоддю. Участь в олімпіадах, Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», обласному конкурсі юних математиків». В доповіді було надано методичні рекомендації щодо впровадження формувального оцінювання вчителями математики району. Також глибоко проаналізовано роботу з обдарованими учнями, відмічено успіхи, вказано на недоліки та намічені шляхи подолання проблем.

Вчитель математики Озерненської гімназії, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Горюнова С.Д. провела відкритий урок в 9 класі з теми «Арифметична прогресія». Світлана Дмитрівна продемонструвала високий рівень професіоналізму, поділилась досвідом ефективної організації освітнього процесу, впровадження активних форм і методів вивчення математики, використання сучасних засобів навчання. Педагоги району високо оцінили методику проведення уроку та відмітили його результативність.

У відповідності з планом проведення семінару Хоровою Л.І. було проведено аналіз результатів моніторингу рівня якості освіти та результатів оцінювання з математики за І семестр у 8-х та 10-х класах у ЗЗСО району. Також Людмила Іванівна провела огляд фахової методичної та навчальної літератури, надала рекомендації щодо її використання.