29 жовтня 2019 року на базі Озерненської гімназії відбувся семінар – тренінг для вчителів словесників

Posted on

29 жовтня 2019 року на базі Озерненської гімназії відбувся семінар – тренінг для вчителів словесників. Не зважаючи на канікули, на семінар завітали гості більше ніж з 20 навчальних закладів Житомирського району. Кожен вчитель гімназії намагався поділитися власною родзинкою під час проведення уроків.

Розпочався семінар презентацією директора гімназії Власюка А.П. про заклад освіти. У своєму виступі Анатолій Петрович зупинився на основних напрямках роботи закладу та досягненнях.

Ольга Миколаївна Ткаченко відкрила семінар і запросила учасників до казко терапії . Гості занурилися в кзковий світ і дізналися про метод розвитку емоційного інтелекту.

Клименко Оксана Леонідівна ознайомила написанням есе в нетрадиційній формі.

Пустигіна Марина Сергіївна поділилась досвідом створення інтелект карти на будь-якому етапі уроку словесності. Вчителі підійшли творчо до опанування нової технології і створили свої різнокольорові ментальні карти.

Маніта Марія Мартинівна поділилася досвідом стимулювання учнів до самостійного і усвідомленого вибору життєвої позиції за допомогою застосування методу «Рівний – рівному».

Прилипко Олена Олександрівна розкрила секрети формування текстових умінь здобувачів освіти на основі лінгвістичного аналізу.

Ткаченко Ольга Миколаївна занурила всіх присутніх у роботу з метафоричними картами, розкрила внутрішній потенціал кожного з учасників семінару-тренингу. Самореалізація вчителя – запорука щастя в професії.

Нефедова Тетяна Олександрівна запросила на театральну виставу, продемонструвавши використання театральної педагогіки як інноваційної технології.

Методист Сатановська В.А. проаналізувала результативність участі школярів закладів загальної середньої освіти району у ЗНО‑2019 з предмету, надала рекомендації щодо підготовки учнів до ІІ етапу олімпіади з української мови й літератури.

Гаєвська О.М. надала змістовні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з української мови й літератури.

Не зважаючи на холодний осінній день за вікном, семінар пройшов швидко, цікаво, діяльнісно та тепло.