29 серпня День пам’яті захисників України

Posted on

29 серпня офіційно відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме цього дня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, 366 українських військових і правоохоронців загинули. Ще 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Ми пам’ятаємо кожного Героя,  які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.

Гідно вшануймо пам’ять наших земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму.  Ми глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх загиблих. Нехай там, де від тепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи!

В цей день адміністрація Озерненського ліцею вшанувала пам’ять загиблих військовослужбовців у війні з росією.

 

Слава Україні! Героям слава!