День Гідності та Свободи

Posted on Updated on

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, 21 листопада в Україні установлено День Гідності та Свободи. 21 листопада у залі гімназії представники учнівського самоврядування взяли участь у патріотичному заході «Україні гідна свободи!»

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

         Напередодні заходу представникам учнівського самоврядування гімназії учасник АТО, випускник гімназії Павло Плющ передав державний прапор підписаний його побратимами – 112-м десантно-штурмовим батальйоном 81-ї бригади.

Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Багато хто із людей працює в тилу для підтримки солдатів.

Саме зараз її вояки

Схід країни від зла захищають.

Б’ються на смерть мої земляки,

Кров’ю землю святу поливають.

Щоб країна ввійшла в майбуття

Вільна, сильна, без чвар і війни.

Віддають саме цінне – життя,

України найкращі сини!

Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, випускники гімназії, батьки наших учнів, виборює право бути суверенною, єдиною державою.