Нарада на якій були відпрацьовані заходи безпеки

Posted on Updated on

Нещодавно в гімназії проходила нарада при директорові, на якій були відпрацьовані заходи безпеки у разі настання надзвичайної ситуації. Працівникам гімназії нагадали про сигнали оповіщення, комплектацію аптечок та багато іншого.

В нараді також брав участь заступник голови Новогуйвинської селищної ради Даниленко Володимир Олексійович. Він, у свою чергу, наголосив на тому, що проводиться робота з підготовки приміщень на кшталт «бомбосховищ» для населення. Володимир Олексійович відповів на всі запитання працівників гімназії, а також пообіцяв відпрацювати всі побажання та рекомендації.

Адміністрацією гімназії вже заплановані відеолекторії та майстер-класи з надання першої невідкладної допомоги для працівників гімназії.

Варто зауважити, що на одному з інформаційних порталів м.Житомир, оприлюднена інформація, що на виконання вимог спільного засідання Державної та регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18 лютого з 14 до 15 години буде проведено комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області з поданням сигналу «Увага всім!», шляхом вмикання електричних сирен.

Мета її проведення – перевірити стан працездатності системи для використання за призначенням. Фахівці департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення, можливість якісної передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

На Житомирщині встановлено більше ста електросирен, які включені в загальну систему оповіщення, тобто працюють від єдиного центру керування і можуть одночасно оповістити про біду населення як всієї області, так і окремого району чи міста.

Громадяни повинні пам’ятати, якщо лунає звук електросирен не менше трьох хвилин, це означає «Увага всім!». Щоб дізнатися, що скоїлося, і як саме необхідно діяти, потрібно негайно увімкнути радіоточку проводового мовлення або радіоприймач на хвилі обласного радіомовлення. Як правило інформація передається декілька разів.